مطبوعات قوانین محققان واشنگتن دانشگاه اخبار علمی و آموزشی

مطبوعات: قوانین محققان واشنگتن دانشگاه اخبار علمی و آموزشی

سرقت مسلحانه از بانکی در پایتخت ناکام ماند

ساعتی پیش یک دزدی مسلحانه نافرجام از یک بانک در حوالی میدان فتح رخ داد و در پی آن دو زن و مرد دستگیر شدند. سرقت مسلحانه از بانکی در پایتخت..

ادامه مطلب

نزاع میان کشورهای عربی محور ضد ایرانی ترامپ را متزلزل کرده است / رویترز

تنها ۱۰ روز بعد از آنکه دونالد ترامپ خواستار ایجاد جبهه کشورهای عربی علیه کشور عزیزمان ایران شد یک نزاع عمومی میان قطر و بعضی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس ، ..

ادامه مطلب

سوال تا حالا عاشق شده است ای؟ زندگی زناشویی مهمان دورهمی را دچار مسئله می کند

برنامه دورهمی از جمله برنامه‌های جالب و پرمخاطبی است که طی دوران پخش خود از ابتدا تاکنون مراحل بلوغ خوبی داشته، چنانکه عوامل آن در هر دوره تلاش کرده..

ادامه مطلب

احتمال خط خوردن امید ابراهیمی از تیم ملی تا جام جهانی

طول کشیدن روند درمان هافبک ملی پوش استقلال و خط خوردن او از لیست ۱۸ نفره آبی پوشان در برابر العین خطر خط خوردن او از لیست تیم ملی را هم ایجاد کرده است. ..

ادامه مطلب

آقای رئیسی لطفا این تصویر ها را ببینید

آقای رئیسی در آئین گذشتکان و نیاکان ما، شکست پلی جهت پیروزی هست. ولی به این شرط که بعد از شکست به جبران ضعفها و نقصانها بپردازیم. نه اینکه روش و منش قبل ..

ادامه مطلب

تصویر منتشرنشده از دیدار ترامپ و پادشاه عربستان!

تصویر | پادشاه | عربستان | در حاشیه | عربستان | عربستان، | اخبار بین الملل تصویر منتشرنشده از دیدار ترامپ و پادشاه عربستان! عبارات مهم..

ادامه مطلب

جراح قلبی که با بوم نقاشی درد دل می‌کند

نمایشگاه نقاشی‌های پروفسور هرمز مِه‌منش با نام «سایه خاموشی» ۲۲ اردیبهشت در گالری ایوان افتتاح شد. . جراح قلبی که با بوم نقاشی درد دل می کند ..

ادامه مطلب

پاسخ توئیتری ترامپ راجع به برکناری مدیر اف بی آی

رئیس‌جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) از تصمیمش در اخراج مدیر اف بی آی دفاع و انتقادهای دموکرات‌ها را راجع به این مساله محکوم کرد. پاسخ توئیتری تر..

ادامه مطلب

عکس + ژیان لیموزین در ایران!

خودروی ژیان در فرانسه با نام دو شوو (Deux Chevaux) معروف شده، که معنای آن دو اسب و بیانگر قدرت دو اسبی این ماشین هست؛ محبوبیت فراوان این ماشین زیاد به علت ق..

ادامه مطلب