مطبوعات قوانین محققان واشنگتن دانشگاه اخبار علمی و آموزشی

مطبوعات: قوانین محققان واشنگتن دانشگاه اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار اجتماعی مراسم قرعه‌کشی مسکن حجاج سال ۹۶ برگزار شد

قرعه کشی مسکن حج از مراحل مهم و تعیین کننده در فرایند اعزام کاروان‌هاست که به نوعی با تاریخ پرواز رفت و برگشت زائران مرتبط است.

مراسم قرعه‌کشی مسکن حجاج سال ۹۶ برگزار شد

مراسم قرعه کشی مسکن حجاج سال ۹۶ برگزار شد

عبارات مهم : اجاره

قرعه کشی مسکن حج از مراحل مهم و تعیین کننده در فرایند اعزام کاروان هاست که به نوعی با تاریخ پرواز رفت و برگشت زائران مرتبط است.

به گزارش مهر؛ با قرعه کشی که در دفتر معاونت حج و عمره و عتبات شرکت حج و زیارت با حضور دست اندرکاران حج ۹۶ برگزار شد، هتل هایی که در مکه و مدینه جهت حجاج سال ۹۶ اجاره شده است هست، بین کاروان های حج امسال هر استان به صورت نرم افزاری توزیع شد که نتیجه آن در دسترس مدیریت حج و زیارت استان ها قرار می گیرد.

مراسم قرعه‌کشی مسکن حجاج سال ۹۶ برگزار شد

در این مراسم ۹۳ ساختمان مکه مکرمه و ۲۳ ساختمان مدینه منوره بین۵۹۰ کاروان اعزامی مدینه قبل و مدینه بعد به قید قرعه تخصیص یافت بدهید ترتیب اینک مدیران کاروان ها از محل اسکان خود در مکه و مدینه مطلع می شوند و می توانند به زائر خود در کلاس های آموزشی اطلاع رسانی نمایند.

گفتنی است ساختمان های مورد اجاره در مکه مکرمه از نظر سطح قیمتی به هفت گروه قیمتی و در مدینه منوره به پنج گروه قیمتی تقسیم می شوند که هر ساختمان دارای مدیر مجموعه (مدیر هتل ایرانی) همراه با کادر همکاران به تعداد متناسب با ظرفیت هتل می باشد.

قرعه کشی مسکن حج از مراحل مهم و تعیین کننده در فرایند اعزام کاروان‌هاست که به نوعی با تاریخ پرواز رفت و برگشت زائران مرتبط است.

قرعه کشی مسکن حج از مراحل مهم و تعیین کننده در فرایند اعزام کاروان هاست که به نوعی با تاریخ پرواز رفت و برگشت زائران مرتبط هست. ساختمانهای اجاره شده است که در قرعه قرار گرفتند، طی دو ماه کار بسیار منسجم و ارزشمندی به وسیله کارشناسان زبده و مجرب ایرانی با حضور در بازار مسکن عربستان اجاره شد و مراحل تأمین مسکن حج با انجام قرعه کشی و تخصیص کاروان به آخر رسیده است.

واژه های کلیدی: اجاره | مدینه | ساختمان | حج و زیارت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs